NAŠE SLUŽBY

Zabezpečujeme kompletný servis v oblasti textilnej výroby, potlače, vyšívania a gravírovania.


Strojové vyšívanie


Výšivky dokážeme umiestniť na všetky typy a druhy textilných materiálov, ako sú tričká, polokošele, mikiny, bundy, čiapky, šiltovky, froté,...

Naše dizajnové štúdio venuje osobitnú pozornosť príprave výšivky a tvorbe dizajnov, nakoľko táto časť produkcie patrí k najdôležitejším.

Kapacitou vyšívania dokážeme uspokojiť aj najnáročnejších klientov. Mesačne sme schopní zhotoviť od 25 000 do 50 000 výšiviek, čo predstavuje až do 2500 výšiviek denne.

Naše výrobky môžete vidieť okrem Slovenska aj v Rakúsku, Českej republike, Nemecku, Francúzsku, Chorvátsku, Slovinsku, USA a v Kanade.

3D výšivka - je vytvorená použitím výplňového materiálu. Vhodná je na pevnejšie podkladové materiály (čiapky, nášivky, cestovné tašky...). 

Aplikovaná výšivka - položením doplnkovej textílie na alebo pod základný materiál, vzniká aplikovaná výšivka

Nášivky - k našej špecializácii patrí aj tvorba nášiviek, ktoré sú vhodným doplnkom pracovných odevov, športových dresov a uniforiem.

Potlač

Zabezpečujeme takmer všetky druhy a spôsoby potlače na textil, ako aj na reklamné predmety. Použitá technológia sa odvíja od požiadavok klienta, od množstva a v neposlednom rade od druhu podkladového materiálu.

Technológie: sieťotlač, digitálna priama tlač, sublimácia, tampoprint, termotransfér, flex/flock.

.

Zakázkové šitie

Zabezpečujeme produkciu šitia vo vlastných výrobných dielňach. Zaručujeme jedinečnosť zhotovenia reklamného alebo firemného textilu. Samozrejmosťou je možnosť výberu prevedenia podľa predstáv klienta. Naša produkcia dokáže zabezpečiť všetky druhy textilných materialov, strihov atď. Farebnosť použitia textilných materiálov je veľmi široká, produkujeme aj podľa farebnice PANTONE.

Laserové gravírovanie

Gravírovanie je vytváranie nezmazateľných stôp (rýh, priehlbín a pod.) v tvare obrazu, znaku, ozdoby či písma na povrchu tuhého materiálu. Motív vytvorený formou gravírovania nie je namaľovaný, preto sa nezotrie. Je trvácny, odoláva času, mechanickej námahe aj poveternostným vplyvom. Gravír laserom je špeciálna technológia využívajúca laserový lúč, ktorý dokáže na povrchu daného materiálu vypáliť požadovaný motív. Táto technológia je v súčasnosti jedným z najdokonalejším spôsobom gravírovania. Vďaka veľkej presnosti ponúka možnosť spracovania fotografií, textov, názvov, lôg a pod.